Yeni Ford Mustang Mach-E

Yeni Ford Mustang Mach-E

Gelişmiş sürücü destek teknolojilerinden yenilikçi tasarım detaylarına kadar: %100 Elektrikli, Yeni Mustang Mach-E. 

Akıllı anahtarsız giriş ve E-Latch Sistemi sayesinde zarif kabine girdiğiniz anda bir dizi gelişmiş teknoloji ile karşılaşırsınız: rahat, akıcı bir sürüş için One Pedal Drive (tek pedalla sürüş), araç performans ayarlarını kontrol edebileceğiniz üç seçilebilir sürüş modu ve elektrikli SUV’nizle bir bağ kurmanız için Yeni Ford SYNC 4A. 

Alternatif Akım: %100 Elektrikli Ford Mustang Mach-E

%100 elektrikli Ford Mustang Mach-E ile sınırların ötesinde olmayı keşfet. Alternatif Akım ve geleceği bugünden yaşatan teknolojilerle tanış. Karşınızda %100 Mustang ruhuyla %100 elektrikli Ford Mustang Mach-E.

Mustang Mach-E ile Alternatif Test Sürüşü Başlıyor!

Ford Mustang Mach-E sizi kapınızdan alıyor, bambaşka bir yolculuğa çıkarıyor!

Test sürüşü deneyimine yeni standartlar kazandıran Alternatif Test Sürüşü’ne katılmak için online formu doldurun, seçtiğiniz rotada ve bildiğiniz yollarda Mustang ruhunun elektriğini ilk siz hissedin.

Nefes Kesen Sürüş Deneyimi

Rahat ve akıcı bir kullanım için Tek Pedalla Sürüş, elektrikli SUV'nizi kişiselleştirebileceğiniz Sürüş Modları, sizi güvende tutacak Kaçınma Manevrası ile nefes kesen sürüş deneyimini ve daha fazlasını keşfedin.

Eşsiz Performans ve Verimlilik

Gelişmiş dört çeker SUV'nizin yüksek menzil ve performanslı elektrikli motoru ile yeni yolları ve daha fazlasını keşfedin.

Kesintisiz Bağlantı

Her zaman elinizin altında olan sezgisel 15,5" dokunmatik ekranlı SYNC 4A iletişim ve eğlence sistemini, şık iç mekanı daha düzenli tutacak kablosuz şarj istasyonunu ve daha fazlasını keşfedin.

Yenilikçi Tasarım

Mustang Mach-E'nin E-Latch Sistemi ile kapısından başlayan yenilikçi tasarımı, Panoramik Tavan Akıllı Bagaj Kapağı ile her köşesini kapsıyor. Daha fazlasını keşfedin.

ŞARJ SEÇENEKLERİ

Tam elektrikli ve şarj edilebilir hibrit araç portföyümüzden bir araç aldığınızda aracın teslimi sırasında halka açık şarj istasyonlarında kullanılabilecek standart şarj kabloları verilmektedir. Böylece Ford aracınızı sayısı her geçen gün artan şarj noktasından dilediğinizde avantajlı şekilde şarj edebilirsiniz.

Mustang Mach-E Varsa Ayrıcalık Çok

Mustang Mach-E’ye sahip olmak size özel ayrıcalıklara da sahip olmak demek. Tamamen elektrikli Mustang Mach-E sadece asi ruhuyla değil, size sunduğu tekliflerle de benzersiz!

Mach-E'nize Özel Bakım Fırsatları

Mustang Mach-E'niz de sizin kadar değerli ve bu yüzden bakımları hiç aksatılmamalı. 2. ve 4. yılda yapılması gereken periyodik bakımlar Mustang Mach-E sahiplerine tamamen ücretsiz, tamamen Ford garantili.

Hediye Şarj Hizmetiyle Enerjiniz Tam

Tamamen elektrikli Ford Mustang Mach-E'ye de böyle bir ayrıcalık yakışırdı! Ford Mustang Mach-E sahibi müşterilerimize WAT mobilite ağlarında kullanabilecekleri 5.000 TL değerinde şarj hizmeti hediye.

Kış Lastiği Konusunu Da Düşündük

Size özel fiyatlarla kış lastiğinizi alın, sezon dışında nerede tutacağınızı hiç düşünmeyin. Kış lastikleriniz Ford bayilerinde sizin için ücretsiz bir şekilde muhafaza edilsin, vakti gelince hemen takılsın.

Dilerseniz Enerjiniz Hep Yanı Başınızda

Keşif ve kurulum dahil şarj çözümlerimizle Ford Mustang Mach-E'niz her zaman enerji dolu, şarj cihazınız hep yanı başınızda!

*Güncel fiyat bilgisi için bayilerimize başvurunuz.

Aşınan Parçalar Garanti Altında

Ford Mustang Mach-E'ye sahip olduğunuz an, otomobilinizdeki parçaların aşınması sizin dersiniz olmaktan çıkar. Ford Mustang Mach-E'nin aşınan parçalara özel 4 yıl garantisiyle her şey yolunda gider.

Adres ve İletişim

Adres

Basın Ekspres Yolu Kavak Sokak SER Plaza No: 3 34530 Yenibosna İstanbul

Bize Ulaşın

+902126658484